ASLANLAR YUVASI SEFERBERLİK İLAN ETTİ

Aslanlar Yuvası (Arinu'l-Usud) savaşçılarının arasında Nablus, Ramallah, El-Halil ve Cenin'de seferberlik ilan ettiğini ve çatışmalara hazırlıklı olunması talimatı verdiğini duyurdu.  

Görüntülenme: 484 Tarih: 07 Aralık 2022 15:04
ASLANLAR YUVASI SEFERBERLİK İLAN ETTİ

Aslanlar Yuvası dün (6 Aralık Salı) akşam saatlerinde, gerek örgüt mücahitlerinden ve gerekse Filistin genelinde şehit edilenler için önümüzdeki Cuma günü Nablus'ta düzenlenmesi planlanan anma programlarının güvenlik gerekçesiyle iptal edilmesine karar verdi. 

Örgüt, Cenin'e ve mülteci kampına düşmanın direnişi zor durumda bırakmak için hazırlıklar yaptığı uyarısında bulunan bir mektup gönderdi ve onun ani baskınlarına ve saldırı planlarına karşı tam teyakkuz halinde olunması gerektiğini hatırlattı. 

Yapılan açıklamada zamanın bütün herkesin vatan için görev ve sorumluluklarını yerine getirmesi zamanı olduğu, düşmanın herhangi bir baskın düzenlemesi durumunda binlerce silahın sandıklarından çıkarılması ve işgalciye karşı hep birlikte harekete geçilmesi gerektiği vurgulandı. 

Örgüt, gelecek saatlerin güvenlik açısından tehlikeli olabileceği hatırlatmasında bulunarak her bir mücahidin muhtemel duruma göre hazırlığını tam yapması gerektiğini dile getirdi.

Filistin Enformasyon Merkezi

Yorumlar