KEMAL KEMAHLI: DÜNYA DİRENİŞ GÜNÜ’NDE MEYDANLARI DOLDURALIM

 

Görüntülenme: 1350 Tarih: 11 Aralık 2021 03:31
KEMAL KEMAHLI: DÜNYA DİRENİŞ GÜNÜ’NDE MEYDANLARI DOLDURALIM

Şehitlerin Rabbinin Adıyla

Bundan iki sene önce 3 Ocak gecesi teörist ABD ordusu Bağdat havaalanı yolunda içinde siyonistlerin, emperyalistlerin ve IŞİD gibi tekfirci terör örgütlerinin korkulu rüyası olan Kudüs Gücü komutanı general Kasım Süleymani’yi ve Irak’ta DAEŞ ve ABD’ye kök söktüren Haşdi Şabi başkan yardımcısı Ebu Mehdi El Mühendis’i şehit etmişti.

Uluslararası hukuku ve devletler arasındaki teamülleri çiğneyerek yapılan bu vahşi saldırının emrini katil ve kumarbaz Trump bizzat kendisi vermişti. Bu terör saldırısında katil ABD ordusuna siyonist İsrail, bazı Arap krallıkları ve NATO da destek vermişti.

İslam ümmetini derin bir yasa boğan bu gelişmenin ardından 3 Ocak günü ‘Dünya Direniş Günü’ olarak ilan edilmişti.

Bu günün ilan edilmesinin en büyük amacı, terörist ABD ordusunu Batı Asya’dan def etmek  ve siyonist İsrail’i tarihin çöplüğüne atmaktır.

Bunun da tek yolu Direniş’tir.

Allah’ın izniyle bu yüce hedefler gerçekleştiğinde aziz şehitlerin pak kanlarının intikamı da alınmış olacaktır.

Bizler de Direniş Cephesi taraftarı Türkiyeli Müslümanlar olarak bu ulvi hedeflerin gerçekleşmesi yolunda bir kilometre taşı olması ümidiyle Dünya Direniş Günü’nü meydanlarda, salonlarda ve camilerde ihya etmeliyiz.

Tüm kardeşlerimizi bu günün ihyası için inisiyatif almaya ve meydanları doldurmaya davet ediyoruz.

Biz Ankara Dünya Direniş Günü İnisiyatifi olarak, büyük şeytan ABD’nin büyükelçiliğinin önünde 2 Ocak 2022 Pazar günü saat 14:00’da basın açıklaması düzenlemek için valiliğe başvuruda bulunacağız.

Ayrıca 7 Ocak Cuma günü Malatya’da da Cuma namazının ardından saat 14:00’da Soykan Meydanında Kürecik NATO Radar Üssüne Hayır İnisiyatifi tarafından bir basın açıklaması yapılacaktır İnşallah.  

Başta İstanbul olmak üzere Anadolu’nun tüm illerinde benzer programların yapılması için tüm kardeşlerimizin ellerini taşın altına koyacağına inanıyoruz.

Yapılacak programların duyurusunu ve programlara ait fotoğraf ve videoları bize ulaştırırsanız biz de Kudüs Günü sitemizde bu etkinliklerin haberlerini yayınlarız.

Büyük Şeytan ABD ordusunun askerlerinin yatay ya da dikey İslam ülkelerinden def olup gittiği ve korsan İsrail’in ortadan kaldırıldığı günleri görebilmek ümidiyle yılmadan Direniş’e devam edeceğiz Allah’ın izniyle.

3 Ocak Dünya Direniş Günü’nüz şimdiden kutlu olsun.  

Kemal Kemahlı        11.12.2021     

Yorumlar