HİZBULLAH MÜCAHİDLERİ NASRALLAH'IN ÇAĞRISINA CEVAP VERDİ

Lübnan Hizbullah Hareketi Genel Sekreteri Nasrallah'ın direniş güçlerinin hazırlanması gerekliliği konusundaki açıklamasının ardından, direniş güçleri Nasrallah'a ''Parmaklarımızı tetikte'' mesajını verdi. 

Görüntülenme: 219 Tarih: 10 Ağustos 2022 05:51
HİZBULLAH MÜCAHİDLERİ NASRALLAH'IN ÇAĞRISINA CEVAP VERDİ

Hizbullah Genel Sekreteri Seyyid Hasan Nasrallah Aşura gününde yaptığı konuşmada Direniş Cephesi mücahitlerinden her türlü değişime ve ihtimale karşı hazır olmalarını istedi.

Seyyid Hasan Nasrallah, Filistin'de her zaman efsanevi bir istikrarla savaşan direniş güçlerine övgüde bulunarak, Hizbullah'ın Kudüs ve Mescid-i Aksa meselesine bağlılığını ve Filistin milletinin yanında olduğunu bir kez daha vurguladı.

Mücahitler, Nasrallah'ın mesajını aldıkları ve bu çağrının kararlılıklarını güçlendirdiğini belirten bir mesaj olduğunu vurgulayarak Nasrallah'a  hitaben 'Her zaman parmaklarımız tetikte, sizin emrinizi bekliyor' mesajı verdi.

Direniş güçleri mesajda, ''Tüm gücümüzle emrinize itaate hazırız ve sınırlarda sizin talimatınızı bekliyoruz.' ifadelerini kullandılar.

Mücahitler, mesajda ''Düşmanlar geri dönerse, geri döneceğimizi ve onları yok edeceğimizi bilmeliler, heyecanla beklediğimiz zaferi elde edeceğiz ve işgalcilere ağır bir yenilgi tattıracağız' dediler.

rasthaber

Yorumlar