HİZBULLAH'TAN SİYONİST REJİME SERT UYARI

Lübnan Hizbullah Merkez Konseyi'nin bir üyesi olan Hasan Bağdadi, "Siyonist liderler herhangi bir yanlış hesap yaparlarsa cehennemin alevlerini göreceklerdir" dedi. 

Görüntülenme: 100 Tarih: 07 Haziran 2021 18:28
HİZBULLAH'TAN SİYONİST REJİME SERT UYARI

Hasan Bağdadi şu ifadelerde bulundu: ‘Düşman liderleri daha az kibirli olmalıdır ve onların kendilerini kibir ve gururun zirvesinden indirecek birine ihtiyaçları vardır.

Hizbullah, Lübnan'da düşmanın kendilerine karşı kibrini duyar ve onlar bir daha hesaplarında yanılmamalıdır ve Hizbullah ile bir savaşa girerlerse, hiç ummadıkları cehennem ateşini göreceklerdir.

İsrail'in liderleri ders almıyorlar ve gerçek siyaseti anlamıyorlar ve bunun nedeni, onları her zaman maceraya sürükleyen suçlu, cani ve saldırgan yapılarıdır.

İsrail'in bu mizacı, bu rejimin varlığının hızla ortadan kalkacağı umuduna ışık tutuyor.’

 Daha önce de İsrail Savunma Bakanı Bani Gantz, Lübnan ile olan çatışmanın sonuçları konusunda uyardı ve şunları söyledi: ‘Lübnan'la savaş, Gazze'de olandan daha tehlikeli olacaktır.’

Filistin direnişinin işgal altındaki topraklara yönelik roket saldırılarına atıfta bulunan Gantz, “Son zamanlarda Gazze'de gördüğümüzden 10 kat daha fazlası Lübnan’da olacaktır” dedi.

rasthaber

Yorumlar