SİYONİSTLERLE SIRADAKİ SAVAŞ BÖLGESEL OLACAK

Siyonistlerin kabusu devam ediyor, sıradaki savaş bölgesel olacak. 

Görüntülenme: 84 Tarih: 06 Haziran 2021 19:08
SİYONİSTLERLE SIRADAKİ SAVAŞ BÖLGESEL OLACAK

El Malume haber ajansının, Direniş Ekseni'nin, siyonistlerle sıradaki savaşın stratejisiyle ilgili analizi şu şekildedir:
Siyonist analistlerden biri, bu savaşın tek bir düşmanla karşı karşıya kaldıkları en son savaş olduğunu açıkladı. Bu şu anlama geliyor; siyonist rejimin etrafındaki ateş çemberi daralmıştır. 
Bu günler rejim için bir kabustur. Eğer direniş ekseni saldırı kararı alırsa birkaç olay gerçekleşecek. Bazı veriler gösteriyor ki, İran kendini son saldırı anına hazırlamak için şimdiye kadar hep bölgesel kapsamlı bir savaşa engel oldu.
Lübnan'daki Gazze savaşını yöneten ortak operasyon odası, Kudüs Gücü komutanı İsmail Kaani'nin direniş ekseninin önümüzdeki savaşa katılımına dair sözleri, Yemen Ensarullah hareketinin işgal edilen Filistin topraklarındaki Siyonist orduya ait mevzileri bombalama isteği, Irak direnişinin Hamas ve İslami Cihad'la irtibatı gibi örnekler mevcut. 
Bu da, Kudüs Kılıcı savaşının siyonist rejimin tek bir düşmanla karşı karşıya kaldığı en son savaş olduğunu gösteriyor. 
Direnişin gelecekteki savaşta  korsan İsrail'i tarihin çöplüğüne atmak için gösterdiği stratejik sabır, bu aşamada düşmanla top yekün bir savaşı engelledi.

kudusgunu.com

Yorumlar