NATO-ABD VE KORSAN İSRAİL MALATYA'DA PROTESTO EDİLDİ (FOTO-VİDEO)

 

Görüntülenme: 1553 Tarih: 10 Temmuz 2020 15:11
NATO-ABD VE KORSAN İSRAİL MALATYA'DA PROTESTO EDİLDİ (FOTO-VİDEO)

Kürecik NATO Radar Üssüne Hayır İnisiyatifi tarafından 15 Temmuz FETÖCÜ-NATOCU hain darbe girişiminin yıldönümü ve Korsan İsrail'in Batı Şeria'yı ilhak planını yürürlüğe koyması münasebetiyle bugün Malatya Soykan Meydanı'nda bir protesto gösterisi düzenlendi.

'Kahrolsun ABD Kahrolsun NATO', 'Katil ABD Türkiye'den Defol', 'Kahrolsun ABD Kahrolsun FETÖ', 'NATO'DAN Çıkılsın Üsler Kapatılsın', 'Kürecik İncirlik Kapatılsın', 'Avrupa Değil İslam Birliği', 'Katil NATO Türkiye'den Defol', 'Filistin'e Selam Direnişe Devam', 'Hamas'a Selam Direnişe Devam' ve 'Siyonist Elçilik Kapatılsın' sloganlarının atıldığı protesto eyleminde basın açıklamasını Abdullah Ertekin okudu. Okunan basın açıklamasının tam metni şu şekildedir:

10 TEMMUZ 2020 NATO’YA VE ÜSLERİNE HAYIR BASIN AÇIKLAMASI

Bismillahirrahmanirrahim.

Değerli basın mensupları ve aziz vatandaşlarımız!

15 Temmuz hain darbe girişimin yıldönümüne yaklaştığımız bu günlerde,  vatan haini FETÖ’cüler  tarafından acımasızca şehit edilen vatandaşlarımızı rahmetle anarken bu hain darbe girişiminin faili FETÖ’yü ve planlayıcısı ABD ve NATO’yu şiddetle lanetliyoruz.

Bu kanlı darbe girişimine karşı canıyla ve malıyla şanlı bir direniş ortaya koyan aziz milletimizi de selamlıyoruz.

Dini bir cemaat görünümündeki devletin ve milletin içine sızmış sapık FETÖ terör örgütü eliyle yapılan bu darbe hiç şüphesiz en çok aziz dinimiz İslam’a zarar vermeyi hedeflemiştir. 40 yıldan fazla bir zamandır sapkın din anlayışını Dinler arası diyalog ve ılımlı yani AMERİKANCI İSLAM anlayışı üzerine kuran bu sapkın örgüt ve onun sözde hocası bu hain darbe girişimiyle Müslümanlara ve İslam’a çok büyük zarar vermiştir.

Sözde hizmet adı altında bayrağımızı ve Türkçemizi istismar ederek gittikleri her ülkede Büyük Şeytan ABD tarafından desteklenen FETÖ; gençlere, emperyalizme yani NATO’ya ve Siyonizm’e boyun eğme fikrini aşılamıştır. Bu örgüt içerisinde bulunan gençler, kendileri gibi düşünmeyen Müslümanlara ve İslam ülkelerine düşman olarak yetiştirilmiştir. Bu proje, Siyonist-Emperyalist odakların teslimiyetçi ve rantçı ‘Amerikan İslam’ı’ projesidir. Bu anlayış, ABD ve Siyonist İsrail ile birlikte Müslüman ülkeler ve halklar üzerinde askeri operasyonlar düzenlemeyi meşru gören sapkın bir din anlayışıdır. Bu yüzden FETÖ gibi din kisvesine bürünmüş yapıları halkımızın yakından tanıması büyük önem arz etmektedir. Kendi meşum hedeflerine ulaşmak için soru çalan, torpil yapan, başkalarının hakkını gasp eden, iftira atan, şantaj yapan bu terör yapısının mensuplarının darbeye kalkışması ve darbeye direnen masum halkın üzerine ateş açması; işte o zehirli düşüncelerinin bir tezahürüdür.

Bu arada hain darbe girişimini fırsat bilen bazı eski vesayetçi-28 Şubatçı yapılar yeni bir toplum mühendisliği projesi tasarlamaktadır. Bu sinsi projeye göre; hiçbir toplumsal ve siyasal talebi olmayan, emri bil maruf nehyi ani’l münker yapmayan, bu bozuk düzenin İslam dışı uygulamalarına itiraz etmeyen yeni bir Müslüman kimliği oluşturmak istemektedirler. Yani milletimiz FETÖ’nün sapkın din anlayışından kaçarken yeni bir tuzağa çekilmektedir. Halbuki İslam; faize, Siyonizm’e, emperyalizme, her türlü fesada, sapkınlığa, haksızlıklara fert ve toplum olarak karşı çıkılmasını istemektedir. Milletimizin önündeki en gerçekçi tek seçenek Batı sömürgeciliğine, emperyalizme, Siyonizm’e, faiz düzenine başkaldıran sahih Kur’an-ı Kerim, Ehli Beyt ve Sünnet anlayışından beslenen Öz Muhammedi İslam yani İnkılapçı İslam anlayışıdır.

Diğer taraftan biz çok iyi biliyoruz ki FETÖ bir kukladır. Bu kanlı darbe girişimin arkasında ABD, NATO, İsrail yani Siyonizm ve onlara uşaklık eden Suudi Arabistan ve BAE gibi ülkeler vardır. Adana’daki İncirlik başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Malatya, Diyarbakır, Kayseri ve İzmir’deki NATO üsleri darbe girişimine tam destek vermiştir. TSK’ya sızmış ve ruhlarını ve bedenlerini ABD’ye satmış binlerce örgüt üyesi milletimizin üzerine ölüm yağdırmıştır. 15 Temmuz hain darbe girişiminde adı geçen isimlerin ABD tarafından himaye ediliyor oluşu ve iade edilmeyişleri de kamuoyunun malumudur. Tüm bu gerçekler 15 Temmuz kalkışmasının da tıpkı 27 Mayıs, 12 Eylül ve 28 Şubat darbeleri gibi NATO/ABD kaynaklı olduğunu göstermektedir.

İşte bu yüzden Türkiye’nin hiç vakit kaybetmeden ABD ve NATO ile hesaplaşması, ABD ile stratejik ortaklık ve Avrupa Birliğine tam üyelik sevdasından vazgeçmesi gerekmektedir. Türkiye’nin, 54. Hükümetin başbakanı rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın kurduğu D-8’i geliştirerek D-60’ı kurmasından başka yolu yoktur.

Aziz vatandaşlarımız ve kıymetli basın mensupları!

İncirlik NATO üssünde bulunan ve Hiroşima’ya atılan atom bombalarından 4 kat daha güçlü olan 50 adet Termonükleer bombayı ABD hangi İslam ülkesine karşı kullanmak için bizim topraklarımızda tutmaktadır?

Yine Çekiç Güç’ün terör örgütüne yaptığı yardımlar hafızalarımızda tazeliğini korurken Diyarbakır’da bulunan NATO hava üssündeki yüzlerce ABD askeri kime hizmet etmektedir?

Şunu unutmayalım: ABD’nin ve NATO’nun olduğu yerde güvenlik ve emniyet olmaz.

ABD ve NATO’nun olduğu yerde terör, kargaşa, faili meçhul kalan siyasi cinayetler, kardeş kavgası, katliam, savaş ve sömürü olur.

Ülkemizdeki NATO/ABD üsleri milli güvenliğimizi tehdit etmektedir. Çünkü ülkemizi açık hedef haline getirmektedir.

Bundan dolayı Siyonist İsrail’e koruma sağlayan Kürecik NATO Radar Üssü ve ABD’nin bölgemizdeki operasyonlarının yönetildiği İncirlik başta olmak üzere ülkemizdeki 28 NATO üssü bir an önce kapatılmalı, NATO’dan çıkma süreci başlatılmalı ve ABD ile stratejik ortaklığa son verilmelidir.

Millet olarak, bu hain darbe girişiminin arkasında ABD ve NATO’nun olduğunu ifade eden iktidardan, bu sözün gereğini yapmasını istiyoruz. Kamuoyu önünde ABD’ye ve İsrail’e meydan okuyan hükümetin NATO üslerini hala kapatmaması bir çifte standarttır.

Türkiye, 15 Temmuz gecesi ABD’nin ve Batı’nın ipiyle kuyuya inilemeyeceğini görmüştür.

Öte yandan 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında ülkemize destek veren Rusya, İran ve Venezuela gibi devletlere de milletimiz adına teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.

Muhterem halkımız ve değerli basın mensupları!

Bilindiği gibi ABD başkanı katil Trump ve Netanyahu’nun birlikte hazırladığı Yüzyılın Anlaşması adlı şom projeye göre, Siyonist İsrail 1 Temmuz itibariyle Batı Şeria’nın bir bölümü ile Ürdün Vadisini ilhak edecekti. Fakat tüm dünyada yükselen itirazlar neticesinde Siyonist işgalciler bu hain ilhak planını, zamana yayarak gerçekleştirmek üzere şimdilik askıya aldı. Bu işgal planı sürecinde Avrupa ülkelerindeki halkların sokaklara dökülüp itiraz gösterileri düzenlemesi takdire şayandı. Müslüman ülkeler ve halklar olarak bizler maalesef bu konuda yine sınıfta kaldık.

Hamas lideri İsmail Heniyye, işgalci İsrail’in Batı Şeria’daki yasadışı Yahudi yerleşim birimlerinin ve Ürdün Vadisi’nin işgal yoluyla ilhak edilmesine karşı İslam âlemindeki siyasi partileri ve örgütleri, Filistin halkının haklı davasına destek vermeye çağırdı. Heniyye, Türkiye dahil tüm İslam ülkelerinden bu konuda yardım istedi.

Bu çerçevede Filistin’in yardımına yetişmek için Mavi Marmara konusunda Katil İsrail’le yapılan zillet anlaşması ve Siyonist İsrail devletiyle yapılan gizli –açık tüm anlaşmalar iptal edilmeli, terör devleti İsrail ile tüm ilişkiler kesilmeli, Siyonist elçilik kapatılmalı, Siyonist İsrail’in güvenliğini sağlayan Malatya Kürecik NATO Üssü’ndeki radar sökülmeli ve büyük Şeytan ABD ile stratejik ortaklığa son verilmelidir.  

Bu saydığımız adımlar atılmadığı sürece sadece konuşmanın ve hamasi nutuklar atmanın hiçbir anlamı yoktur. Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın dediği gibi, ‘Siyonist İsrail sözden değil güçten anlar.’

7 Ağustos Cuma günü yine Nato’ya ve Üslerine Hayır demek için burada olacağız İnşaAllah.

KAHROLSUN NATO KAHROLSUN ABD KAHROLSUN İSRAİL

 

KÜRECİK NATO RADAR ÜSSÜNE HAYIR İNİSİYATİFİ

NOT: VİDEO İLKHA'YA AİTTİR

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, sahnedeki insanlar, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, kalabalık, gökyüzü, ağaç ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

kudusgunu.com

Yorumlar