KUDÜS SERİYYELERİNDEN İSRAİL'E UYARI

KUDÜS SERİYYELERİNDEN İSRAİL'E UYARI

İslami Cihad Hareketi’nin askeri kanadı Kudüs Müfrezeleri, bedeli ne olursa olsun işgal güçlerinin kırmızı çizgilere dokunmasına ve çatışma kurallarını değiştirmesine izin vermeyeceğini açıkladı.

Hareketi ve liderlerini tek başına yakalama ve hedef alma girişimlerinin boşa çıkacağını belirten Kudüs Müfrezeleri, işgalci düşmana “Yanlış hesap yapmayın. Direniş ve liderleri seçim yarışınıza yakıt olmayacak” dedi.
 
Kudüs Müfrezeleri konuyla ilgili yayınladığı ve Filistin Enformasyon Merkezi’ne de ulaşan bildiride, düşmanın hareket liderlerine saldırı düzenlemek için kurduğu oyunun farkında olduğunu ifade etti.
 
“Bu senaryo uygulanamaz” diyen Kudüs Müfrezeleri, hareket liderlerinin ve mücahitlerinin kanlarının işgalcilere ancak vebal olacağını bildirdi.
 
Kudüs Müfrezeleri, işgal güçlerini hareket liderlerine yönelik herhangi bir ahmaklığa kalkışmaması yönünde uyardı ve olası bir ahmaklığa misillemesinin ağır olacağını söyledi.
 
Siyonistlerin mücahit komutan Baha Ebu Atâ aleyhindeki kışkırtmalarının onu cihat yolunda yürümekten alıkoyamayacağını dile getiren Kudüs Müfrezeleri, hareketin askeri kanadının tam bir disiplin içinde ve İslami Cihad Hareketi Genel Sekreteri Ziyad En-Nehhale’nin emriyle hareket ettiğini açıkladı.
 
 Filistin Enformasyon Merkezi

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...