ARAP ÜLKELERİNİN KUDÜS KONUSUNDAKİ VURDUMDUYMAZLIĞI NETANYAHU'YU MUTLU EDİYOR

ARAP ÜLKELERİNİN KUDÜS KONUSUNDAKİ VURDUMDUYMAZLIĞI NETANYAHU'YU MUTLU EDİYOR

Siyonist çete başbakanı terörist Benyamin Netanyahu, "Trump’ın Kudüs’ü israilin başkenti olarak tanımasının ardından 'İnsanlar muazzam bir sarsıntı olacağını söyledi. Ama ne oldu? Hiçbir şey." dedi.
 
Kudüs’te Hristiyan Medya Zirvesi ve Siyon Dostları Müzesi’nin yeni medya merkezinin açılış töreninde konuşan terörist Netanyahu, "Arap ülkelerinin İran tehdidi nedeniyle israil algısında net bir değişim yaşadığını" öne sürdü.
 
Netanyahu, "Çok büyük bir şey oluyor; israil Ortadoğu’daki birçok insanın kafasında dönüşüm yaşıyor. Artık bir düşman olarak algılanmıyor. Vazgeçilmez bir müttefik haline geldik." şeklinde konuştu.
 
Kanıt olarak Netanyahu, ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü siyonist terör çetesinin başkenti olarak tanıması ve ardından Golan Tepeleri’nin ilhakını tanımasını gösterdi. Netanyahu "İnsanlar muazzam bir sarsıntı olacağını söyledi. Ama ne oldu? Hiçbir şey." dedi.
 
Terörist Netanyahu, Arap ülkeleriyle normalleştiklerini, bu normalleşmenin güvenlik ve diplomasinin ötesine geçen, teknolojik ve ekonomik işbirliğini de beraberinde getirdiğini söyledi. (İLKHA)
 
https://ilkha.com/dunya/terorist-netanyahu-kudusu-baskent-ilan-ettik-kimse-bir-sey-diyemedi-108111

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...