AKTİVİST BAHİR AYDIN'DAN ABD BAŞKANI KUMARBAZ TRUMP'A MEKTUP (ÖZEL HABER)

AKTİVİST BAHİR AYDIN'DAN ABD BAŞKANI KUMARBAZ TRUMP'A MEKTUP (ÖZEL HABER)

Kamuoyunda başta Kürecik olmak üzere NATO üsleri ve Yemen ile ilgili yaptığı çalışmalarla tanınan aktivist Bahir Aydın; Kudüs'ü Siyonist İsrail'in başkenti ilan eden, Suriye'ye ait Golan topraklarının Gasıp İsrail'e ait olduğunu karara bağlayan, birgün İran'ı birgün Türkiye'yi birgün Kuzey Kore'yi birgün Venezuela'yı birgün Suriye'yi tehdit eden ve son alarak da İran İslam İnkılabı Devrim Muhafızları Ordusu'nu terör listesine alan ABD Başkanı aklı noksan Trump'ı protesto etmek için bugün kendisine bir mektup gönderdi. 

Aktivist Bahir Aydın'ın sosyal medya hesabından da yayınladığı söz konusu mektubu sizlerin dikkatine sunuyoruz:

DEVRİM MUHAFIZLARINI TERÖR ÖRGÜTÜ İLAN ETME YÜZSÜZLÜĞÜNDE BULUNAN TRUMP "A YAZDIĞIMIZ MEKTUPTUR.

Bay Trump,

Mektubuma Allah'ın selamı ile başlamak isterdim lakin bu selamı hakketmediğini düşünüyorum. Dolayısıyla seni şu sorular üzerinde düşünmeye davet ediyorum:

Senin yegane varlık gayen imha ve ifsat mıdır.....?

Sen, insanlık düşmanı Siyonist ideolojinin kirli emellerine hizmet için mi yaratıldın.....?

Sen, Allah'ın ve insanlığın lanetine müstehak, dünya yiyici,kan içici kapitalist çarkın hiç durmayacağını,kırılıp un ufak olamayacağını mı sanıyorsun.....?

Bu yüzden mi bunca küstahlaşabiliyor bunca şımarıklaşıyorsun .....?

Farkında mısın sen tüm bu vasıflarınla şeytanın mücessem bir örneğisin !

Düşünsene bir, bir sürüye başkan olmak için gerekli akıl sağlığına dahi sahip değilken sana dünyanın patronluğu rolünü kimler verdi......?

Sözüm ona "Beyaz sarayı" nızın nasıl bir zülumat evi olduğunu görmeni beklemiyorum.Zira o ev ve o evden dünyaya yön vermek isteyen sen ve emsalin bizzat tüm karanlıkların sebebisiniz.

Hele sen bay Trump, o kıt aklın ve pavyon kabadayısı edalarınla bu karanlığın en zifiri noktasındasın.
Bay Trump, gerçi pek iyi algılamayacağını düşünmeme rağmen yine de Amerika'nın gerçeğini çok kısa ve öz özetleyeyim.

Amerika, o toprakların asil sahibi milyonlarca kızılderilinin kanları üzerine kurulmuştur. Amerika, Afrika'da insan avına çıkıp milyonlarca zenciyi "Tabut" diye ün salan gemilerle okyanus ötesine taşıyan hırsız ve çapulcu sürülerinin bir eseridir.

İşte tarihi vahşet ve katliamlardan ibaret olan böyle bir Amerika'nın başına yine senin gibi ruh hastası sapkın birinin başa geçmesi/ geçtirilmesi bizi şaşırtan bir olay olmamakla beraber ama insanlık adına karanlık bir leke 
ve zararlı bir gelişme idi.....!

Sende tıpkı diğerleri " şeytana ruhunu satmış kişiler" gibi koltuğa oturur oturmaz, Batı Asya'da ki asli önceliğiniz olan Siyonist işgalci rejimi korumaya yönelik adımlar atmış ve bizleri yanıltmamıştın doğrusu.....!

Önce Kudüs'ü Siyonist işgalci rejime başkent sonrasında da Golan kararıyla yeni bir hukuksuzluk ve ahlaksızlığa imza attın. Tabi bu da bizi şaşırtan bir gelişme değildi.

Bizi şaşırtan asıl olay,

Kendisini yeryüzünün sahibi ve kurulduğu günden bu yana varlığını sömürü üzere idame eden, tarihin yeryüzünde ki en büyük şeytan ve baş terörist ünvanını kimseye kaptırmayan sizlerin,

Yeryüzünde ki istikbar ve şer cephesini bozguna uğratmış, insanlık dışı zihniyet ve oluşumların şah damarını kesmiş, Emperyalistlerin planlarını sekteye uğratmış, uykularını zehir etmiş, bugünü ve yarınlarını kabusa çevirmiş, yenilmez sanılan terörist ve işgalci güçlere hayal edemedikleri yenilgileri tattırmış, yeryüzünde izzet, onur ve şeref'in yegane adres ve ordusu olmuş "devrim muhafızlarını" terörist ilan etme hakkını kendinizde bulabilme yüzsüzlüğünde ki girişiminiz bizi şaşırtmıştır.

Siz ki , yüz binlerce zenciyi okyanuslarda balıklara yem etmiş ve geri kalanını da o çirkef hırslarınız uğruna zincirlere vurup köleleştirmiş bir zihniyetin ürünüsünüz. Bununla da yetinmeyip dünyanın her tarafına ve özellikle Batı Asya halklarına ölüm kusan, İslam beldelerine göz diken barbarlarsınız.

Yeryüzünde başkalarını terörist ilan etme hakkına sahip olamayacak tek zihniyet ve devletsiniz.

1979 da gerçekleşen İslam inkılabına karşı dinmek bilmeyen öfkeniz, sizleri daha da azgınlaştıracağı gibi daha da çok hata yapmanızı ve kaybetmenizi hızlandıracaktır.

Tıpkı bugün İranlı olmayan biz özgürlük aşığı halkları, sizlere karşı dinmek bilmeyen bir öfkeyle " devrimi" ve "devrim muhafızlarını" destekleyen birer devrimci toplum haline getirdiğiniz gibi........

Bizleri, Egemenliğinize ve kurmaya çalıştığınız o lanet olası hegemonyanıza karşı direnen toplumlar haline getirdiğiniz gibi........

Devrim muhafızlarının İsrail ve sizler için ne ifade ettiğini kavramamıza sebep olduğunuz gibi.......

Bizlere, ilahi elin, ilahi boyanın,ilahi kanın, ilahi ipin ve ilahi intikamın devrim muhafızları olduğu gerçeğini hatırlattığınız gibi.....

Lübnan'da, Yemen'de, Suriye'de, Irak'ta, Bahreyn'de, Nijerya'da ve daha bir çok ülke'de işinize engel olanın devrim muhafızları olduğu gerçeğini gösterdiğiniz gibi........

40 yıldır vücudumuzda uyuyan hücrelerimizi uyandırdığınız, pıhtılaşan kanımızı harekete geçirdiğiniz gibi.......

Allah'tan başka ilah tanımayan, Allah'tan başkasına boyun eğmeyen, sahte ilahlığa soyunanları kaale almayan, Allah'ın Rablığı dışında Rab tanımayan ve özellikle siz teröristlerin, terörist olarak ilan ettiği " devrim muhafızlarına " aşık olmuş özgür ruhlu, gayretli ve direnmeyi adet edinmiş halklar olarak size diyoruz ki,

Sizin devrim muhafızlarına karşı taşan öfkeniz, Bizim siz Sioemperyallere karşı taşan öfkemizin yanında çerez kalır.

Sizlere boyun eğip teslim olmaktansa şerefli bir ölümü tercih eden bizlerin sizlere son sözü,

"Bu asır eşkıyanın dünyaya hükümdar olamayacağı asır olacaktır."

Bizim bedenlerimiz, evlatlarımız ve en sevdiklerimiz devrim muhafızlarına siper olmak için can atmaktadır.

Savaşı başlatan taraf siz, gülecek sevinç çığlıkları atacak olanlar " devrim muhafızları" ve onları destekleyenler olacaktır.

Gözyaşı dökecek ve cepheden kaçma yolları arayacak olan da siz ve işbirlikçileriniz olacaktır.

İran'lı olmayan halklardan oluşan devrim muhafızları aşıkları sizleri saha da görmekten zevk alacağı günlerin özlemiyle yanıp tutuşmaktadırlar.

Batı Asya'da Amerika ve İsrail'in kurt, direnenlerin kuzu görüldüğü dönem sona ermiştir bay Trump!

Beni ve ailemi terörist (!) listenize eklemenizi canı gönülden umuyor ve "hepimiz devrim muhafızıyız" cümlesiyle sonlandırıyorum mektubumu.

Allah'ın laneti zalimlerin üzerine olsun.

kudusgunu.com

Google+ WhatsApp

Bu Yazı ve Haberle ilgili yorumunuz...