Kategori : VİDEO HABERLER

BOYALARIM FİLİSTİN (KISA METRAJLI FİLM)

BOYALARIM FİLİSTİN (KISA METRAJLI FİLM)

Anne ve Babasından Filistin'i, Kudüs'ü ve Mescid-i Aksa'yı dinlediğinde sevmeye başlayan, sevdikçe de kendisine Filistin zamanları ayıran Şüheda isimli ilkokul öğrencisi kızımız yaşadığı mahallede tek başınadır Filistin konusunda. Arkadaşlarına anlattıkça mahallede Filistin'i öğrenen ve çizmeye başlayan çocukların sayısı artmaya başlar. Filistin için "Ben ne yapabilirim ki?" sorusuna cevap niteliğinde bir çalışmadır. Keyifli seyirler. YERELDEN ULUSALA Eyüp Güzel

FİLİSTİN DİRENİŞİNİN SEMBOLÜ AHED ET-TEMİMİ(VİDEO)

FİLİSTİN DİRENİŞİNİN SEMBOLÜ AHED ET-TEMİMİ(VİDEO)

İşgal altındaki Batı Şeria'nın Ramallah kenti yakınlarındaki Nebi Salih Beldesi'nde yaşayan Ahed et-Temimi’nin yıldızı, küçük yaşlarında İsrail işgaline karşı düzenlenen gösteriler ve faaliyetlere katılmasına ilişkin videoların yayılmasıyla parladı.

AFŞİN 2018 DÜNYA KUDÜS GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI (VİDEO)

AFŞİN 2018 DÜNYA KUDÜS GÜNÜ BASIN AÇIKLAMASI (VİDEO)

Afşin Ulu Camiinde Cuma namazı sonrası ellerinde Türk bayrakları ve Filistin bayrakları ile toplanan Şefkatli Eller ve Yardımlaşma Derneği Afşin Şube üyeleri ve vatandaşlar, "Katil İsrail, işbirlikçi ABD" ve "Kudüs'e uzanan eller kırılsın" şeklinde slogan attı. Derneğin Afşin Şube Başkanı Şeref Ertekin, yaptığı açıklamada, ramazan ayının son cuma gününün, Dünya Kudüs Günü olarak kutlandığını belirtti.